Opinie

 

Kliknij tutaj, żeby dodać opinię


Data dodania: 03.04.2015 - 20:00
Imię i nazwisko: Michał Bar
 
Wielkie brawa za organizację \\\"I Przemyskiego Turnieju PZT Seniorów i Amatorów\\\"!!! Teraz tylko budować trybuny dla kibiców i organizować więcej takich turniejów. Tylko w Panie nadzieja, żeby coś się działo w powiecie przemyskim w kwestii tenisa.
 
 

Data dodania: 14.02.2014 - 10:32
Imię i nazwisko: Stefan
 
Bardzo dobry klub i organizacja
 

Data dodania: 08.02.2014 - 9:06
Imię i nazwisko: Rafał Niebieszczański
 
Polecam kompleks kortów tenisowych „CROSS” w Żurawicy z których można korzystać latem jak i zimą. W okresie zimowym rozstawiony jest tzw. „balon” co umożliwia granie jednocześnie na dwóch kortach .W środku panuje dodatnia temperatura - można grać w krótkich spodenkach.
Poza tym właściciel kortów posiada tytuł instruktora i organizuje szkolenia z gry tenisa dla dorosłych jak i dla młodzieży szkolnej.
W okresie letnim jak i zimowym organizowane są liczne rozgrywki tenisowe wśród uczestników co jest fajnym rozwiązaniem bo można zagrać z dużym gronem różnych tenisistów , zawsze panuje rodzinna atmosfera bo traktujemy to za miłą zabawę .
POLECAM - Rafał
 

Data dodania: 06.02.2014 - 12:15
Imię i nazwisko: Jean Robert
 
lorsque je sejourne a jaroslaw, j aime aller jouer au tennis a zurawica avec mon partenaire maciej . ce petit club , compose de 2 terrains en terre battue , couverts l hiver , est tres convivial .jan , le directeur , propose regukierement des petits tournois en simple ou en double . moi qui ne parle pas beaucoup le polonais , je me sens a l aise avec les joueurs du club . a decouvrir pendant les vacances .
 

Data dodania: 06.02.2014 - 9:21
Imię i nazwisko: Lesław S.
 
Duze słowa uznania dla zarządcy obiektu, za jego przygotowanie i utrzymania przez okres całego roku, za panującą na obiekcie atmosferę, łaczacą zabawę i relaks z duchem sportowej rywalizacji.
Mogę to stwierdzić jako baczny obserwator tenisowych zmagań, na poziomie międzynarodowym.
 

Data dodania: 05.02.2014 - 16:20
Imię i nazwisko: dan
 
fajna zabawa,fajny turniej,zwłaszcza dla tego co go wygrywa ...
 

Data dodania: 05.02.2014 - 16:04
Imię i nazwisko: Marcin
 
Bardzo dobre, kreatywne propozycje rozgrywek. Możliwość sparingów z czołówką daje cenne doświadczenie oraz pozwala podnosić umiejętności tenisowe.
 

Data dodania: 26.11.2013 - 19:22
Imię i nazwisko: Maciej Mołoń
 
Miła atmosfera, sportowy duch , kulturalne towarzystwo i profesjonalnie przygotowane korty, znane są nie tylko w Przemyślu i Jarosławiu ale też w Paryżu.
 :: Wpisów: 8 :: Odwiedzin ogółem: 2224 :: Dzisiaj: 2 :: Wczoraj: 1 ::


.